Mivardi feederová špička 4mm 1oz

Garantovaný nákup z FreeFishing

Skladem • 1 varianta59 Kč100 % • 105 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč100 % • 189 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč94 % • 171 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekProdloužená zárukaDoplňkové služby49 Kč98 % • 429 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekDoplňkové služby59 Kč94 % • 714 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek59 Kč98 % • 15 832 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč96 % • 4 799 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek99 Kč99 % • 12 084 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 8 657 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč96 % • 317 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč100 % • 199 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta69 Kč100 % • 2 616 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta97 % • 1 245 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč80 % • 362 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta88 Kč358 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta80 Kč99 % • 3 572 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč100 % • 200 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta75 Kč3 recenzeDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta99 Kč95 % • 1 351 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta99 Kč71 % • 19 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v U Habakuka

• +
  • , zakoupeno v Mr.Fish

Dostal jsem od syna neznačkový prut s příliš tvrdými feederovými špičkami na který mi padly špičky Mivardi
    ( 1 oz, 0,75 oz , 0,5 oz ) dokonale jak délkou, počtem oček i sílou , stačila malá úprava přibroušení a za velmi příznivou cenu !! Super. Žádné jiné nabídky odpovídající mým potřebám jsem na internetu nenašel . Vřele doporučuji pokud potřebujete feederové špičky silné 4mm použít ty od Mivardi !!

Feederové špičky Mivardi jsou precizně zpracovány a vyrobeny z kvalitního materiálu, který dodává špičkám houževnatost a velkou odolnost. Tyto špičky si našly oblibu nejen u závodníků, ale díky cenové dostupnosti i u rekreačních feederařů.

Tabulka parametrů

Minimální prodejní jednotka 5 ks

Počet kusů v balení 1

Délka 53 cm

Průměr 4,0 mm

Barva

Žlutá

Testovací křivka 1,0 oz

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta99 Kč100 % • 199 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč96 % • 4 799 recenzíDalší informace